БЕЈЛ СРУШИО И КРИСТАЛ ПАЛАС: Велшанин два пута у мету, блистао и Кејн (ВИДЕО)
ФУДБАЛЕРИ Тотенхема победили Кристал Палас са 4:1 на свом терену у 27. колу, а поново је блистао Герет Бејл.
Фото: EPA-EFE/Julian Finney/POOL
Велшанин је био импресиван, али игра сјајно у последње време. Крилни нападач је постигао четири гола на последње три утакмице и почео је да се исплаћује "певцима".
Кејн је намештао голове Бејлу. Брзоноги фудбалер је постигао први гол у 25. минуту, други у 49. минуту. Преостала два поготка за домаће постигао је феноменални Хари Кејн.
Једини гол за госте дао је Кристијан Бентеке, на асистенцију српског фудбалера Луке Миливојевића.
Изабраници Жозеа Муриња се налазе у серији од три везане победе у Премијер лиги, а укупна гол разлика у тим тријумфима им је 9:1.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СТАНКОВИЋ ПОСЛЕ ЧУКАРИЧКОГ: Имам договор са играчима да издрже у овом ритму до 20. марта
07. 03. 2021. у 22:39
СОЛСКЈЕР УШАО У ИСТОРИЈУ ЈУНАЈТЕДА: Ово није успео да уради ни легендарни Алекс Фергусон
07. 03. 2021. у 22:04
ДРАМА ДОСТИЖЕ ВРХУНАЦ: Винисијус и Престијани у центру пажње пред реванш, Реал брани гол предности на "Бернабеу"
МЕСТО у осмини финала Лиге шампиона биће решено у Мадриду, где Реал дочекује Бенфику после победе од 1:0 у Лисабону. Гол одлуке у првом мечу постигао је Винисијус, али резултат није био једина тема вечери – дуел је обележио инцидент и прекид због наводног расистичког испада Престијанија према Винисијус, што је додатно подигло тензију пред реванш.
25. 02. 2026. у 06:27
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)