ИБРА НЕ МОЖЕ БЕЗ НАДЕ: Златан не престаје да пушта народњаке (ВИДЕО)
Фудбалер Милана, Златан Ибрахимовић, опростио се од Санрема, опет уз песму Наде Топчагић.
Фото: Твитер
Изгледа да се Ибра озбиљно заразио овом песмом, не престаје да је промовише у последњих недељу дана, па је сада “настрадао” његов сувозач по повратку са Санрема
Објавио је Ибра снимак из аутомобила, чула се песма, а његов сувозач није деловао баш одушевљено избором хита.
Није марио Ибрахимовић превише, уз то је написао да је ово “Последњи плес”.
Иначе, Ибрахимовић је имао више појављивања на фестивалу.
Посебно је пажњу привукао четвртак, када је певао са Синишом Михајловићем чувени хит из 1972. године.
Препоручујемо
ИТАЛИЈАНСКИ ШОУ: Ибра ишао 60 километара на мотору да би спасао фестивал
05. 03. 2021. у 15:00
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)