АСАНО ДОШАО ДО РЕКОРДА КАРИЈЕРЕ: Шеф нас учи да будемо у форми и слушамо
ТАКУМА Асано (26) се као нинџа појавио пре два дана усред бела дана на трави стадиона у Хумској и практично сам "разбуцао" одбрану Војводине (2:0).
FOTO: M. Vukadinović
Партизанов Јапанац је, врло могуће и упознат са древним вештинама бораца из своје отаџбине, а головима у 25. и 64. минуту је креирао победу црно-белих у дербију кола.
- Веома сам срећан, али првенствено због тима и резултата које постижемо. Ништа не значи ако ја дам два гола и будем играч утакмице, а ми изгубимо. Срећан сам, наравно и због своје породице која прати све моје игре - каже Асано.
Јапанац је истакао и смернице, које даје тренер Александар Станојевић.
- Шеф нас учи да будемо скромни, да гледамо само себе и да имамо циљ. Наше је да будемо у форми, слушамо тренера. Дух, борба и заједништво красе овај тим - закључио је популарни Јагуар.
Јапанцу је, иначе, ово најефикаснија сезона у каријери. У текућем првенству је постигао 14 голова (до краја 13 кола).
Препоручујемо
АСАНО О АТМОСФЕРИ У ПАРТИЗАНУ: Дух, борба и заједништво красе овај тим
03. 03. 2021. у 12:44
КАКВА МАЈСТОРИЈА НАТХА: Израелац је невероватним додавањем пронашао Асана за 2:0 (ВИДЕО)
02. 03. 2021. у 17:40
АСАНО ЈЕ НАЈБОЉИ ИГРАЧ СУПЕР ЛИГЕ: Велико признање за јапанског фудбалера (ВИДЕО)
01. 03. 2021. у 17:32
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
НАЉУТИО И РУСЕ: "Милановићев коментар је врло провокативан у тренутним околностима"
РУСКИ амбасадор назвао је "провокативном" идеју хрватског председника.
17. 01. 2026. у 11:32
Коментари (0)