СВЕ ЈЕ ПРШТАЛО ОД ФУДБАЛА: Искључења и пенали на обе стране, Звезда славила против ТСЦ

А. Илић

03. 03. 2021. у 15:44 >> 18:04

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ поражени су у 25. колу Суперлиге Србије од Црвене звезде са 1:3 (0:0)

Иако мирно прво полувреме није тако нешто наглашавало, уласком Канге, Срнића и Милана Павкова, Црвена звезда у 54. минуту долази до вођства голом Павкова.

Није дуго трајала радост домаћег тима. Минут касније Милан Гајић прави пенал и добија директно искључење. Лукић је у 58. минуту био сигуран са пенала.

Само девет минута имали су играча више домаћи фудбалери. Томановић је у  67. минуту скривио пенал. Добио жути због старта, а потом други због приговора.

Сигуран извођач пенала био је Гејлор Канга. Иако је Филиповић прочитао страну у коју ће шутирати лопта се на крају одбија у мрежу.

У 70. минуту прилику користи Милан Павков, уписује свој други гол на мечу. За коначних 3:1.

ТСЦ - ЦРВЕНА ЗВЕЗДА 1:3 (0:0)

(Лукић 58' п - Павков 54' Канга 68', п, Павков 70' )

Стадион у Сенти

Судија: Новак Симовић

ТСЦ: Филиповић – Петковић, Дамјановић, Бабић, Петровић – Станојев (76. Тумбасевић), Томановић, Бањац (84. Ратков), Зец – Лукић (84. Милићевић), Ђаковац (76. Томашевић).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан – Гајић, Милуновић, Дегенек, Родић (77. Гобељић) – Саного, Петровић (46. Канга) – Иванић (77. Панков), Николић (46. Срнић), Катаи (46. Павков) – Бен.

КРАЈ МЕЧА

90. МИНУТ - Продужен је дуел четири минута. Томашевић шутира искоса, преко гола Борјана.

87. МИНУТ - На повреду се жали Немања Милуновић који је већ имао јак ударац на почетку меча.

83. МИНУТ - Велика шанса за Звезду, Бен је проиграо Павкова који је наспрам себе имао празан гол. Промашио је нападач.

80. МИНУТ - Проиграо је Срнић Гобељића, он додаје до Бена који шутира крај гола.

74. МИНУТ - Одлично су комбиновали Зец и Лукић, али је Дегенек успео да отклони опасност. Убрзо затим је Петковић центрирао са десне стране оштро по земљи, али је Борјан одлично интервенисао

70. МИНУТ - Зветда води 3:1 од 70. минута другом голом Милана Павкова данас. Срнић је центрирао са десне стране, а Павков био најспретнији у казненом простору ТСЦ-а

68. МИНУТ - Канга је сигуран. Иако је Филиповић успео да прочита његову намеру. Гости воде 2:1.

67. МИНУТ - Пенал за Црвену звезду.Томановић прави прекршај, добија жути, потом други жути због приговора.

61. МИНУТ - Контра ТСЦ-а четири на два, Милуновић је успео да сустигне Лукића, који је пао, али Новак Симовић је показао да нема фаула...

58. МИНУТ - Нерешено је у Сенти. ТСЦ изједначио голом Лукића са пенала. Гајић је добио црвени картон након што је оборио Ђуру Зеца у шеснаестерцу.

54. МИНУТ - ГОЛ ЦРВЕНА ЗВЕЗДА! Кренула је Звезда офанзивно од почетка другог полувремена. А прву озбиљнију прилику користи Милан Павков и доноси Црвеној звезди предност у Сенти.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45. МИНУТ - Лепа прилика за Ненада Лукића. После прекршаја Катаија Идеална позиција за левононог играча. Био је безопасан по гол противника.

40. МИНУТ - Лукић шутира, сигуран Милан Борјан.

37. МИНУТ - ПРИЛИКА ЗА ЗВЕЗДУ! - Шутирао је са 16 метара Вељко Николић, одлично брани Филиповић. Само корнер.

36. МИНУТ - Грешка у додавању на половини ТСЦ могла је скупо да кошта домаћина, али су се искупили дефанзивци.

31. МИНУТ - До сада најбоља прилика за Црвену звезду. Добро су комбиновали гости. Лопта долази до Родића, а он бива блокиран.

29. МИНУТ - Покушао је Станојев да изненади Борјана са 16 метара. Било би то јако опасно, јер му се лопта одбила на јачу ногу. Изблокирао га је Родић.

20. МИНУТ - Добро су домаћи припремили меч, затворили су по боковима, а управо одатле Звезда најчешће прети ове сезоне.

15. МИНУТ - Велика шанса за ТСЦ. После корнера Бањца на првој стативи остао је сам Томановић. Борјан је већ био савладан, али је на гол линији интервенисао Гајић.

9. МИНУТ - Саного шутира са дистанце, не успева да затресе мрежу - шутира крај гола.

7. МИНУТ - Лукић покушава, али се нашао нападач домаћег тима у офсајду.

2. МИНУТ - После неколико сеукнди дошло је до судара између Ел Фарду Бена и Бабића. Нимало наивно то не изгледа. Медицински тимови ТСЦ-а и Црвене звезде су на терену. Биће обојица у реду, након два минута наставља се меч.

1. МИНУТ - Утакмица је почела.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? Плави талас лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

КАКО БЕЗ МИТРОВИЋА? ''Плави талас'' лишен услуга свог најбољег играча јури два гола заостатка у полуфиналу Лиге шампиона

АЛ Аин је прошле недеље прекинуо невероватан низ Ал Хилала од 34 везане победе савладавши га са 4:2 у првој утакмици полуфинала азијске Лиге шампиона и данас ће ''плави талас'' покушати да надокнади та два гола заостатка у реваншу који се игра на ''Кингдом арени'' у Ријаду од 20 часова.

23. 04. 2024. у 08:00