ТРИЈУМФ АРСЕНАЛА РОТИВ ЛЕСТЕРА: Миливојевић и Митровић поделили бодове

28. 02. 2021. у 15:46

Fudbaleri Arsenala pobedili su na gostujućem terenu Lester sa 3:1, u utakmici 26. kola Premijer lige, dok je Kristal Palas, čiji je kapiten srpski reprezentativac Luka Milivojević odigrao bez golova sa Fulamom Aleksandra Mitovića

Lester je poveo protiv Arsenala  u šestom minutu golom Jurija Tilemansa, a izjednačio je David Luiz u 39. minutu na dodavanje Vilijana.

Londonski klub poveo je u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Aleksandra Lakazeta iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je Nikolas Pepe pogotkom u 52. minutu.

Fudbaleri Arsenala pobedili su danas na gostujućem terenu Lester sa 3:1, u utakmici 26. kola Premijer lige.

Arsenal je ostvario 11. pobedu i popeo se na deveto mesto na tabeli sa 37 bodova. Lester je pretrpeo sedmi poraz u ligi i ostao je treći sa 49 bodova.