"ВОША" СЛАВИЛА ПРЕД МЕЧ СА ПАРТИЗАНОМ: Новосађани савладали Напредак

26. 02. 2021. у 17:44

У другој утакмици 24. кола Линглонг Суперлиге Србије, Војводина је вечерас на новосадском ''Карађорђу'' савладала крушевачки Напредак резултатом 1:0.

ВОША СЛАВИЛА ПРЕД МЕЧ СА ПАРТИЗАНОМ: Новосађани савладали Напредак

Гол одлуке у данашњем мечу постигнут је почетком другог полувремена, у 53. минуту.

Претходно је Кочић неопрезно стартовао на Бјековића у казненом простору гостију, фудбалер Војводине је измакао лопту, Кочић је закаснио са реакцијом и дилеме није било, очигледан једанаестерац. Прецизан са беле тачке био је Немања Човић - 1:0 за Војводину.

Новосађани су се овом победом учврстили на трећем месту са 50 бодова, девет мање од Партизана, са којим се у наредном колу састају у Хумској.

Напредак је остао на шеснаестој позицији са 22 освојена бода. У следећем колу Крушевљани ће дочекати београдски Рад.