НАСТАВЉА СЕ НИЗ ПАРТИЗАНА: Црно-вели убедљиви против Радника

21. 02. 2021. у 12:30 >> 14:55

ФУДБАЛЕРИ Партизана у 23. колу Суперлиге Србије савладали су Радник из Сурдулице 3:0 (1:0)

Наставио је Партизан тако серију од шест победа у низу против Радника из Сурдулице, а ово је четврти сусрет у низуу на коме црно-бели против овог ривала нису примили гол у Хумској.

Шеф струке домаћих Александар Станојевић по 100. пут предводио је црно-беле са клупе.

Повео је Партизан у 44. минуту голом Игора Вујачића. Александар Шћекић је у 55. минуту увећао предност црно-белих. А Такума Асано у 64. минуту поставио је коначних 3:0.

ПАРТИЗАН - РАДНИК  3:0(1:0)

(Вујачић 44', Шћекић 55', Асано 64')

ПАРТИЗАН: Поповић – Миљковић (од 74. Живковић), С. Марковић, Вујачић, Обрадовић – Натхо (од 74. Павловић), Шћекић – Асано (од 68. Штулић), Л. Марковић (од 68. Лутовац), Јојић – Холендер (од 68. Јовић).

РАДНИК: Костић – Ђорђевић, Стевановић, Кричак, Јокић – Баиновић (од 65. Орешчанин), Јовић – Лукић (од 60. Суботић), Спасић, Даноски – Макарић

Меч пратите уживо у блогу на нашем сајту у наставку текста.

КРАЈ МЕЧА

84. МИНУТ - Велика прилика за Лазара Павловића, био је сам, није успео да изненади Костића.

72. МИНУТ - После дуела са Кричаком пао је Александар Миљковић, показује Чоловић да се игра настави

63. МИНУТ - Поново лепа акција Марковић - Асано, с тим што је овога пута Јапанац био веома сигуран. Изашао је сам на Костића и без много проблема га савладао.

62. МИНУТ - Шутирао је Асано, одлично се снашао Костић.

57. МИНУТ - Груб старт Ранка Јокића над Натхом, добија фудбалер Радника други жути картон. Радник са играчем мање.

55. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Поново црногорски интернационалац, овог пута Александар Шћекић долази до шансе за гол, користи је након корнера 2:0.

52. МИНУТ - НАТХО је повукао контру, проиграо Холендера, Мађарски репрезентативац је шутирао, брани Костић.

КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА

45. МИНУТ - Продужено прво полувреме минут.

44. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН! Игор Вујачић одлично скаче након центаршута из прекида који је извео Милош Јојић. Таман пред одлазак на полувреме Вујачић долази до првог гола у дресу црно-белих.

33. МИНУТ - Изашао је Лазар Марковић сам пред Костића, успео је да побегне чувару, са седам метара Марковић шутира искоса, лопта пролази крај стативе.

28. МИНУТ - За сада нема битнијих дешавања. Контролишу лопту домаћи, чека се озбиљнија прилика.

20. МИНУТ - Одлично комбинују Холендер и Л. Марковић, на крају дуплог паса Марковић шутира, поново добар Костић на голу.

14. МИНУТ - Марковић шутира Лазар Марковић шутира, слабо је то било, Костић хвата лопту.

11. МИНУТ - Притисак има Партизан, лопта је на половини радника, али за сада недостаје Партизану завршница.

4. МИНУТ - Обрадовић покушава у петерцу да пронађе Филипа Холендера, одлично реагује Иван Костић, голман Радника.

3. МИНУТ - Натхо је шутирао са седамнаест метара. Лопта одлази крај гола. Партизан има иницијативу од самог почетка меча.

1. МИНУТ - Почела је утакмица.