КАЗНА ЗА МИЛОВАНОВИЋА: Тренер лучанске Младости ударен по џепу

Часлав Вуковић

19. 02. 2021. у 20:13

ДИСЦИПЛИНСКА комсија Фудбалског савеза Србије је казнила тренера Младости из Лучана Ненада Миловановића који је био незадовољан суђењем на утакмици против Радника из Сурдулице и Инђије.

КАЗНА ЗА МИЛОВАНОВИЋА: Тренер лучанске Младости ударен по џепу

ФОТО: АП

Миловановић ће на адресу Теразије 35 морати да уплати 300.000 динара, а уколико у наредних годину дана понови прекршај, добиће забрану вођења тима на месец дана.

Казну је зарадио због тога што је коментарисао суђење арбитра Александра Живковића на мечу 21. кола Суперлиге.

Подсетимо, Младост је тада у Лучанима одиграла 2:2, а до бода је дошла поготком Милоша Шатаре у првом минуту надокнаде, а претходно је за Сурдуличане из пенала погодио Милан Макарић.

Миловановић је тада рекао је Жиковић деловао као извршитељ, а не фудбалски судија.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (1)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)