ДЕМАНТИ СА "ЕТИХАДА": Сити негирао да је послао понуду за Месија
ФУДБАЛСКИ клуб Манчестер сити демантовао је да је послао понуду Лионелу Месију, коме уговор са Барселоном истиче за четири месеца.
фото: ЕПА
Портпарол "грађана" рекао је да клуб није послао понуду за сјајног Аргентинца ни на лето ни од тада и да није било разговора, пренео је "Скај".
Лист "Сан" је у четвртак пренео да је Сити спреман да пошаље понуду за Месија и тако оствари сигурно највећи трансфер у новијој историји.
Капитан Каталонаца је на летос изразио жељу да напусти клуб. Од тада је почело да се пише да би он могао да оде на "Етихада" и поново сарађује са Пепом Гвардиолом.
Меси је 2017. године продужио уговор са Барселоном, а лист "Ел Мундо" пренео је да је уговор вредан 555 милиона евра. Клуб је негирао наводе и запретио да ће тужити тај лист.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
А ШВЕЂАНИ - ЗАПАЊЕНИ! Ево шта су "делије" управо урадиле на улицама Малмеа (ФОТО)
Малме и Црвена звезда играју данас утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а пред тај мегдан - било је на моменте баш "живо" на улицама поменутог шведског града.
22. 01. 2026. у 17:53
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)