СУПЕР ЛИГА СРБИЈЕ: Нови тријумф ТСЦ

16. 02. 2021. у 16:21

ФУДБАЛЕРИ ТСЦ победили су на гостујућем терену екипу Златибора са 0:1 (0:0), у првој утакмици 22. кола Супер лиге Србије.

Стрелац јединог поготка на мечу био је Лукић у 59. минуту, а домаћи тим пропустио је прилику да први стигне до вођства пошто је у 20. минуту Миленковић промашио пенал.

Златибору није помогло ни што су последњих 15 минута имали играча више након што је искључен Тумбасевић због два жута картона.

ТСЦ је тако наставио одличну форму с краја јесењег дела сезоне, без пораза су момци из Бачке тополе у последњих шест утакмица уз само један реми, што им је донело шесто место на табели Супер лиге Србије. Златибор је 18. са 17 бодова, четири мање од прве екипе изнад зоне испадања.

Златибор у наредном колу гостује Чукаричком, док ће ТСЦ угостити Бачку.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17