ПРЕОКРЕТ? Ипак зелено светло за Делије против Милана, одлука Кризног штаба у понедељак
КОНАЧНА одлука по питању присуства навијача на утакмици Црвена звезда – Милан биће донета у понедељак, а Кризни штаб је близу одлуке да дозволи одређеном броју навијача улазак на стадион.
Фото архива ВН
Како наводи Максбет спорт, клуб из Љутице Богдана дао је гаранције да ће бити испоштовани сви прописи који су на снази због пандемије, као и протокол УЕФА за овакве ситуације.
Незванично, биће одобрено само 10 одсто капацитета стадиона, односно биће дозвољено присуство 5.000 навијача, који ће бити смештени на северној и западној трибини.
Биће обавезно ношење маски уз поштовање социјалне дистанце, а сваком посетиоцу пре уласка на стадион биће мерена температура.
Уколико се у понедељак и званично дозволи присуство навијача на трибинама, почеће продаја карата. Оне ће најпре да буду понуђене члановима клуба и власницима сезонских улазница.
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ НИШКИХ ДЕЛИЈА: Ватромет са 35 локација за 35 година групе (ВИДЕО)
13. 02. 2021. у 18:25
ЗВЕЗДАШИ СУ ОВО ЧЕКАЛИ, ОГЛАСИО СЕ ДР КОН: Ево шта је рекао о утакмици Звезде и Милана
09. 02. 2021. у 11:06
ЗВЕЗДА ПОСЛАЛА СПИСАК У УЕФА: Има нових имена, а Станковић ће рачунати и на њега
04. 02. 2021. у 10:06
НЕЗАУСТАВЉИВА БАРСА: Јамал и дружину јуришају ка трону Европе, има ли Атлетико оно што је потребно да их заустави?
ОД 21.00 на "Камп Ноу" Барселона дочекује Атлетико Мадрид у првом мечу четвртфинала Лиге шампиона, ово ће им бити већ пети обрачун од старта сезоне, одлично се познају и ако је судити по досадашњим обрачуна требали би гледати прави фудбалски спектакл.
08. 04. 2026. у 07:10
РУСИ "РАЗНЕЛИ" БРИТАНЦЕ: Први пут од почетка рата у Украјини окршај је био "без рукавица"
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... Руси се полако враћају и - први пут су за ривала имали и своје велике противнике на међународној сцени - а Велика Британија се у том спортском окршају није добро провела.
08. 04. 2026. у 16:26
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (3)