ТЕЖАК УДАРАЦ ЗА ПСЖ: Нејмар пропушта обе утакмице против Барсе!
ПОСЛЕ нешто мање од 24 часа неизвесности, сада су све сумње отклоњене - Нејмар ни трећу годину од доласка у Париз неће бити спреман за почетак нокаут фазе, у овом случају двомеч против Барселоне.
ФОТО: ЕПА
После одрађених специјалистичких прегледа установљено је да је Бразилцу страдао адуктор леве ноге, због чега га чека пауза од минимум месец дана!
Огроман је ово ударац за Свеце који су под командом Маурисија Покетина ове сезоне хтели да оду корак даље у односу на прошлогодишње финале и покушају да се докопају Ушатог пехара.
После најновије повреде бразилског нападача и недавних изјава да "никад неће престати да се забавља и иде на журке" покренуло се питање сада већ апсолутно невероватних случајности у којима се Нејмар повређује отприлике у време када је рођендан његовој сестри.
ПСЖ у уторак гостује Барселони на стадиону Камп Ноу, а већ два пуна месеца подгрева се атмосфера за овај двомеч пошто је у центру пажње будућност Лионела Месија!
У целу причу је директно био укључен и Нејмар који је својим изјавама доливао уље на ватру и јавно поручивао да жели с Месијем да игра заједно у Паризу. Из Каталоније је прошле седмице стигао оштар одговор Роналда Кумана и председничких кандидата да се са Парка принчева покаже мало поштовања према Барселони и Месију.
(МОЦАРТ)
Препоручујемо
ДИ МАРИЈА О МЕСИЈЕВОМ ДОЛАСКУ У ПСЖ: Надам се да ће се то десити, постоји велика шанса
04. 02. 2021. у 17:09
НЕЈМАР ХОЋЕ ДА СТВОРИ МОЋАН ТИМ: Бразилац открио планове за будућност!
01. 02. 2021. у 17:50
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)