ФАЛКО: БОРИЋУ СЕ ЗА ЗВЕЗДУ Сањао да играм у европским такмичењима против најбољих екипа Европе
30. 01. 2021. у 15:42
НОВИ играч и треће појачање Црвене звезде у зимском прелазном року, Филипо Фалко изнео је утиске по доласку у Турску и истакао да је велика част бити део клуба као што је Црвена звезда.
Повезане вести
ЖРЕБ ЗА КУП: Партизан чека Вождовац, Звезда - ИМТ
ФУДБАЛЕРИ Партизана у четвртфиналу Купа Србије дочекаће Вождовац, док ће Црвена извезда играти против ИМТ-а, одлучено је данас жребом у просторијама Фудбалског савеза Србије (ФСС).
29. 01. 2021. у 13:17
ТЕРЗИЋ ОДГОВОРИО СТАНОЈЕВИЋУ: Изнанађен сам његовим изјавама, скроз је промашио тему
ТРЕНЕР Партизана Александар Станојевић бурно је реаговао на одлуку челника ФСС-а да играчи из ЕУ не буду страни у Суперлиги Србије. Поводом тога се огласио генерални директор Црвене звезде Звездан Терзић.
29. 01. 2021. у 09:54
ЛЕГЕНДАРНИ ХРВАТ О ЕПСКИМ МЕЧЕВИМА ЗВЕЗДЕ И ХАЈДУКА: Како је Бинић нокаутирао Шпацу Поклеповића, а мислио да је Скоблар (ВИДЕО)
ЛЕГЕНДАРНИ хрватски фудбалер Славен Билић се присетио чувених дуела Хајдука и Црвене звезде у разговору за "Недељник".
29. 01. 2021. у 09:25
Најновије из рубрике
НАЈБОЉИ БЕЗ ПРЕДАХА: Ватерполисте Србије шест дана по завршетку Европског првенства очекују нови изазови
НЕКАДА је један од најбољих одбојкаша света Иван Миљковић говорио да су врхуснки спортисти жртве календара. Те његове речи могу сада да потврде и ватерполисти, нарочито Србије.
25. 01. 2026. у 23:00
"НАЈЛЕПША УТАКМИЦА У КАРИЈЕРИ": Никола Јакшић пун емоција после европског злата
СРБИЈА и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку церемоније утиске је изнео капитен "делфина" Никола Јакшић.
25. 01. 2026. у 22:55
РОМА И МИЛАН ПОДЕЛИЛИ БОДОВЕ НА ОЛИМПИКУ: "Росонери" преживели "вучицине" нападе и однели бод у Милано
Фудбалери Роме и Милана одиграли су нерешено на Олимпику 1:1.
25. 01. 2026. у 22:48
СРБИЈА ПРОШЛА ГОЛГОТУ: Селектор ватерполиста Урош Стевановић открио са каквим проблемима се суочила репрезентација
Србија и Мађарска одиграле су узбудљиво финале Европског првенства у ватерполу 2026. у Београду, а по завршетку те утакмице на себи својствен начин реаговао је селектор наших "делфина", Урош Стевановић.
25. 01. 2026. у 22:36
ЗВЕЗДИНА ДЕЦА НИСУ БИЛА НИ У ПЛАНУ! Кад је Друлић срушио моћну Селту, Костов и Шљивић нису постојали, а Катаи је учио таблицу множења!
Док је Горан Друлић у октобру 2000. намештао лопту на Маракани, СР Југославија још није имала столицу у Уједињеним нацијама (добила ју је пет дана касније). Док су црвено-бели у новембру туговали у Вигу, Америка није знала ко јој је председник због хаоса на Флориди, а ми смо вести о томе читали на телетексту, јер паметни телефони нису постојали, а Марк Закерберг, власник компаније Мета је био анонимни средњошколац. "Новости" вам доносе ствари које су се промениле од последњег дуела Звезде и Селте у Европи...
25. 01. 2026. у 22:30
Коментари (0)