КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ПРЕКРШИО КОВИД ПРОТОКОЛЕ: Португалцу прети висока казна

Оља Мркић

28. 01. 2021. у 16:08

КРИСТИЈАНО Роналдо није био у саставу Јувентуса у утакмици четвртфинала италијанског купа против Спала, јер му је Андреа Пирло дао поштеду, али је Португалац злоупотребио слободан дан да са девојком Георгином Родригез посети чувено зимовалиште које се налази у наранџастој зони заштите од КОВИДА.

КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ПРЕКРШИО КОВИД ПРОТОКОЛЕ: Португалцу прети висока казна

АП ФОТО

Због тога овим голупчићима прети казна, а истрага већ покренута.

Роналдо је дан провео с Георгином на скијању у Вал д Аости како би пар прославио њен рођендан. То само по себи не би било проблематично да се не ради о делу Италије који се налази у наранџастој зони.

Италијанске власти забраниле су становницима других делова државе да долазе у наранџаста и црвена подручја, осим ако немају преко потребне разлоге.

Прослава рођендана и скијање свакако не спадају у те разлоге па Португалцу прети казна од локалних власти у граду Аоста, мада како наводе италијанск имедији, вероватно ће бити само новчана глоба у питању.

Остаје само још да се види да ли ће Јувентус казнити играча.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)