ТУХЕЛОВА НУЛА НА СТАРТУ: Челсију само бод на дебију немачког стручњака

27. 01. 2021. у 21:16

ФУДБАЛЕРИ Челсија и Вулверхемптона одиграли су меч без голова у 20. колу Премијер лиге.

Дан пошто је и званично промовисан на нову функцију, немачки стручњак је одмах имао задатак да тргне екипу, али у мечу 20. кола Премијер лиге са чврстом екипом Вулвса, није било једноставно.

Гости су дошли по 0:0, види се то и по статистзици - Челсијевих 79 одсто поседа наспрам 21 одсто Вулвса, 14 удараца на гол упутили су плавци од чега пет у оквир, нула четири, од којих ни један у оквир гости.

Челси је сада осми на табели са 30 бодова, седам више од 13. Вулверхемптона.

У другој утакмици дана Барнли је са 3:2 савладао Астон вилу, иако су гости два пута водили на Терф мору.  Повела је Вила у 14. минуту преко Олија Воткинса, Бен Ми је у 52. минуту погодио за 1:1, а нову предност екипи из Бирмингема донео је Џек Грилиш у 68. минуту.

Двајт Мекнил је у 76. минуту изједначио, а три минута касније Крис вуд поставио је коначан резултат.

Вила је десета са 29 бодова, али и две утакмцие мање, а Барнли је 15. са 22 бода из 19 утакмица.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17