ТЕЖАК ПОСАО ПРЕД ЦРВЕНО-БЕЛИМА: Омладинци Звезде сазнали ривала у Лиги шампиона
МЛАДИ фудбалери Црвене звезде у првом колу Омладинске Лиге шампиона играће против француске екипе Анже.
Фото: Н. Параушић
Како се наводи на сајту клуба, дечаци рођени 2003. године, које са клупе предводи Марко Неђић, утакмицу против Анжера играће 2. или 3. марта у Француској.
Лига шампиона за младе и ове године је подељена на два дела - на стазу освајача лига и стазу Лиге шампиона, али овог пута се у оба дела игра по нокаут систему.
Екипе ће моћи да се укрсте тек у трећем колу, тачније у осмини финала, што значи да Звездини омалдиници морају да елиминишу два противника да би стигли до тога, а игра се по једна утакмица.
Делује да црвено-бели нису могли горе да прођу, пошто је Анже пре прекида првенства Француске за играче до 19 година био први у тамошњем шампионату.
Запратите Новости спорт на Фејсубку
(Танјуг)
Препоручујемо
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)
Поздрав из земље кошарке. Тако волимо да се хвалимо када неко наш, или наши, ураде нешто кошаркашки сјајно. А нови српски кошаркашки бисер је ту. И опчинио је Америку.
11. 03. 2026. у 12:11
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)