СЕРИЈА А: Сампдорија савладала Парму "млекаџије" у проблему

Александар Илић
Александар Илић

24. 01. 2021. у 22:40

САМПДОРИЈА је вечерас савладала Парму као гост са 2:0 у мечу 19. кола италијанске Серије А.

СЕРИЈА А: Сампдорија савладала Парму млекаџије у проблему

Фото ЕПА

После стативе Жервиња, екипа из Ђенове повела је у 25. минуту када се Маја Јошида најбоље снашао у казненом простору "млекаџија" и савладао немоћног Сепеа.

Девет минута касније Балде Кеита искористио је грешку у зачетку напада ривала, па је након комбинације са Рамирезом погодио "малу мрежу".

У другом делу меча није било превише узбуђења, па се ни сам резултат није мењао.

Тим Клаудија Ранијерија је овом победом остао на десетом месту Серије А са 26 бодова, док је Парма претпоследња са 13.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће Богиња провинције прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

СПЕКТАКЛ У БЕРГАМУ: Да ли ће "Богиња провинције" прекинути црни низ или ће Интер седми пут заредом савладати регионалног ривала?

У јеку још једне изузетно тесне трке за Скудето, Интер наставља поход ка повратку на трон Серије А, а последњи испит у 2025. години чека их у Бергаму, где ће од 20.45 на "Гевис стадиону" гостовати Аталанти.

28. 12. 2025. у 07:20

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: Велики и добри наш!

КАКО ДАНАС ИЗГЛЕДА АЉОША ВУЧКОВИЋ Глумица објавила снимак из позоришта: "Велики и добри наш!"

ГЛУМИЦА Драгана Мићаловић дирнула је пратиоце објавом на друштвеним мрежама, где је поделила емотиван снимак легендарног глумца Аљоше Вучковића из позоришта. На видеу се види како глумац пева на сцени.

28. 12. 2025. у 08:48

Коментари (0)

МИЛАНУ ЈЕ ПОБЕДА ПРЕКО ПОТРЕБНА: Тријумф против некадашњег шампиона води росонере на прво место