ЗАПОЧЕО СЕРГЕЈ, ДОВРШИО ИХ ИМОБИЛЕ: Сасуолу није помогао ни Ђуричић (ВИДЕО)

24. 01. 2021. у 20:07

ЛАЦИО је у дуелу 19. кола савладао Сасуоло у Риму резултатом 2:1 у оквиру италијанске Серије А.

Foto AP

Није добро по домаћина почело. Изабраници Симонеа Инзагија били су у заостатку од шестог минута дуела. Филип Ђуричић је добро проиграо Франческа Капута који је без много проблема матирао Рејну.

Чекали су одговор до 25. минута гости, прво им је стигао СМС, а потом и позив на који је одговорио Сергеј Милинкновић-Савић. Србин је био највиши у скоку након корнера за 1:1.

Потпуни преокрет видели смо у 71. минуту када је Адам Марушић по левој страни пробио, проиграо је Ћиру Имобилеа који је рутински савладао Консиљија за 2:1.

До краја меча није било промене резултата пошто је Ескалантеов ударац одбранио Консиљи, па је Лацио овом победом остао на седмом месту Серије А са 34 бода. Саусоло је девети са 30.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17