ПАУНОВ РЕДИНГ У СЕРИЈИ БЕЗ ПОРАЗА Српски стручњак ипак љут на најбољег стрелца
ФУДБАЛЕРИ Рединга наставили су серију непоражености пошто су на гостовању Престону одиграли меч без голова, али менаџер Вељко Пауновић није био најсрећнији човек по завршетку меча.
ФОТО: ЕПА
Разлог за такву реакцију српског стручњака је пенал који је у 85. минуту промашио најбољи стрелац екипе Лукас Жоао.
Још једном се потврдило неписано фудбалско правило да играч над којим је начињен прекршај не би требало да туче пенал.
Лукас се оглушио о то правило.
Преварио је Португалац голмана Престона који је отишао у свој леви угао, али је траљаво захватио лопту и она је отишла поред десне стативе.
Рединг је остао у зони плеј-офа, пети су избраници Вељка Пауновића са 44 бода. Престон је десети на табели са 36 бодова.
Препоручујемо
РУТИНСКО ОДРАЂИВАЊЕ ПОСЛА: ПСЖ долази на "Енфилд" са два гола предности и Енрике неће дозволити да их испусти
ПАРИЖАНИ су доминирали пред својим навијачима против Ливерпула, славили су резултатом 2:0 и са огромним самопоуздањем дочекују вечерашњи реванш који је на програму од 21.00.
14. 04. 2026. у 09:30
БОСНА У ШОКУ: Ево шта је Србин натерао чувеног Босанца да уради за Васкрс (ВИДЕО)
Најновије вести из Босне и Херцеговине тичу се и Србије.
14. 04. 2026. у 12:28
ТРАГАЧ ИЗ "ПОТЕРЕ" СЕ СРУШИО НА ПОД УСРЕД ЕМИСИЈЕ: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)