ДА ЛИ ЈЕ ОВО МОГУЋЕ? Французи у неверици, Радоњић трчао као Болт (ВИДЕО)

24. 01. 2021. у 10:25

НЕМАЊА Радоњић показао је невероватну брзину при постизању гола за Олимпик Марсеј, такву да чак француски медији тврде да је стао уз раме Јусеину Болту.

Наиме, просечна брзина Болта је током спринтова износила 37,58 километара на час, најбрже забележена брзина код човека је 44,72, а француски Канал плус тврди да је Радоњић дошао до 37 км/х.

Он је дао гол Монаку за вођство у 12. минуту, али није имао срећу да се радује тријумфу.

Било је на крају 3:1 за Кнежеве, који су изједначили у 47. минуту, а коначни резултат поставили преко Стевана Јоветића у 91. минуту.

Ипак, остаће забележено да је Радоњић дошао до импозантног каријерног момента, иако овај податак ипак треба узети са резервом.

Подсећања ради, бележио је и раније Радоњић велике брзине, од 34 км/х.

ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА... Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

"ЕЈ, ЉУДИ, АЛИ БУГАРСКА..." Овом причом је Никола Јокић шокирао Амере

Никола Јокић и Денвер нагетси обавили су уводни део посла. Чека их плеј-оф НБА лиге, а како још није постало познато ко ће браниоцу титуле бити уводни ривал у доигравању, у први план је избила једна исповест српског аса.

15. 04. 2024. у 16:56