СРПСКО ВЕЧЕ У БУНДЕСЛИГИ: Костићу асистенција и гол, Јовић поново стрелац! Пораз Леверкузена и Штутгарта

23. 01. 2021. у 17:28

РАПСОДИЈА у тиму Ајнтрахта виђена је на гостовању Арменији Билефелд где је тим из Франкфурта успео да убедљиво слави уз гол Костића и Јовића.

Није успео Билефелд да направи подвиг. Од 25. минута кренула је игра гостију. Андерсон Силва је био стрелац. Два минута касније Јунес је проиграо Филипа Костића након корнера, а Србин је са близу 30 метара послао лопту у мрежу.

Потом је у 33. минуту спустио лопту након одбитка Андерсону Силви за 3:0. Кордова је у 36. минуту успео да смањи заостатак, на полувреме се отишло резултатом 3:1.

Наставила је да се руши игра домаћина као кула од карата. Прво је Нилсон постигао ауто-гол у 51. минуту.

У 66. минуту на терен је ушао Лука Јовић, Добио је Србин добру лопту у 75. минуту у срцу шеснаестерца и тако постигао трећи гол у два меча за Ајнтрахт

Аугзбург је славио против Унион Берлина 2:1. Ниделехнер је у 17. минуту донео предност домаћину. За поравнање резултата побринуо се Ингварстен у 25. минуту, а Нидерлехнер у 47. поставља коначних 2:1. Имао је Ингварстен прилику са беле тачке да поравна у 56. минуту, али је промашио гол.

Бајер Леверкузен је дочекао Волфсбург, а гости су славили "минималцем" 1:0. Једини гол постигао је Баку у 35. минуту.

Фрајбург је дочекао Штутгарт. Повели су гости у 7. минуту дуела. Седам минута касније поравнао је Демировић, а коначних 2:1. поставио је Јеонг Ву-Јонг. Прилику да гостима донесе бод имао је Гонзалес у 45. минуту са пенала, али је био непрецизан.

Прштало је од голова и на дуелу Мајнца и Лајпцига. Славио је домаћин резултатом 3:2, а гости су у два наврата водили. Адамс је "биковима" донео предност у 15. Минуту.

Издједначио је Ниакате у 24. Халсенберг шест минута касније успева да поново Лајпцигу донесе вођство, а другим колом Ниакатеа Мајнц долази до поравнања у 35. минуту. Коначних 3:1 поставио је Бареро у 50. минуту.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17