ЗВЕЗДА ГА СЕ ОЛАКО ОДРЕКЛА: Вељко Симић затресао мрежу у дресу Воше!

19. 01. 2021. у 20:21

ФУДБАЛЕРИ Војводине ремизирали су са екипом украјинске Зорје резултатом 2:2 (1:1) у другом припремном мечу у Белеку.

Зорја је повела голом Комченовског у петом, изједначио је Зукић у 16. минуту, да би Вељко Симић преокренуо у 61. минуту, а коначних 2:2 поставио је Назарина у 77.

Војводина је имала прву прилику на утакмици, већ у другом минуту преко Вукадиновића, али су Украјинци били ти који су постигли први погодак на мечу. У петом минуту, Комченовски је направио сјајан соло продор кроз средину, изненадио је одбрану Војводине и Саничанина и матирао Вуклиша за 0:1.

После лепе акције и центаршута Бјековића са десне стране, Гемовић је главом вратио са једне на другу стативу, а тамо је на правом месту Зукић који такође главом шаље лопту под пречку за 1:1.

По истеку сата игре, видели смо најлепшу акцију Војводине, Деветак је оштро центрирао са левог бока, Човић је маестрално одложио за Симића, који неометано погађа за преокрет и вођство „старе даме“ – 2:1.

У 77. минуту, Назарина  је преварио голмана Симића из слободног ударца искоса са десне стране, са 22, 23 метра, пребацивши лопту преко живог зида у први угао – 2:2.

Никола Симић се искупио за примљени гол, у 87. минуту је Зорја имала  најбољу шансу на утакмици, после акције са десне стране, нападач украјинског тима је остао сам на петерцу, али је голман Војводине одлично интервенисао.

Темпо игре је у финишу очекивано опао, промене резултата није било, па је Војводина забележила и други реми на припремама, након што је ремизирала и са турским Алтајем, пре три дана (1:1).

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56