КАО ГЛИЧ НА ФИФИ: Погледајте пажљиво фотографију, колико играча видите? (ВИДЕО)

16. 01. 2021. у 21:55

ФУДБАЛЕРИ Башакшехира и Сиваспора поделили су бодове (1:1) у утакмици турске Суперлиге. Меч су могли да гледају и љубитељи фудбала у Србији, али и они као и гледаоци широм света имали су доста проблема да на снегом покривеном терену виде играче гостујуће екипе, који су наступили у потпуно белој опреми?!

Иначе, Башахшехир је повео у 38. минуту голом српског нападача Данијел Алексића, а изједначио је четири минута касније неидентификовани играч Сиваспора, за кога се касније испоставило да је реч о Хакану Арслану.

Не само да је гледаоцима испред малих екрана - трибине стадиона Фатих Терим биле су из добро познатих разлога празне - било готово немогуће да виде играче Сиваспора, него су организатори утакмице направили невероватан пропуст јер нису по правилима обележили линије које не смеју да остану беле у снежним услоовима.

- Пада снег у Истанбулу, а играчи Сиваспора помислили су да је добра идеја да изађу на терен у белој опреми. Да, на овој фотографији су две екипе, погледајте пажљиво да бисте уочили играче Сиваспора - написао је познати турски Јутјубер Четин Јилмаз на Твитеру.