У ПАРТИЗАНУ ЗАДОВОЉНО ГЛЕДАЈУ КА ШПАНИЈИ: Умар Садик постигао хет-трик за 30 минута!
НЕМА сумње да у Партизану задовољно трљају руке, Умар Садик води Алмерију ка Примери.
Умар Садик Фото Н. Параушић
Бивши нападач Партизана наставио је у црвено-белом дресу тамо где је стао у црно-белом. У дуелу против Понферадине тренутни резултат је 3:0, а сва три поготка постигао је Нигеријац.
Овај податак може само да радује челнике Парног ваљка, који по договору два клуба, имају уносну премију од трансфера Нигеријца, када је из Хумске отишао на југ Шпаније.
Садик је већ након два минута игре додавање Акече искористио да донесе вођство тиму Алмерије, да би у 21. минуту удвостручио предност. Добро га је проиграо Никола Мараш.
Коначно, у 29. минуту, Умар Садик је и трећи пут био прецизан, правом мајсторијом је донео убедљивих 3:0 Алмерији.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ОВО ЋЕ ОБРАДОВАТИ ГРОБАРЕ: Погледајте како Садик проводи слободно поподне
16. 12. 2020. у 22:20
ВУЛЕТИЋ КАКВОГ НЕ ПОЗНАЈЕТЕ: Тукао сам се са полицијом, навијаћу за Звезду
02. 01. 2021. у 17:33
ДА ЛИ СЕ ФУДБАЛСКА БАЈКА НАСТАВЉА? Бодеу ће бити веома тешко да одбрани два гола предност на "Ђузепе Меаци"
ПОСЛЕ пораза од 3:1 у Норвешкој, Интер мора да крене у потпуни јуриш када у реваншу плеј-офа Лиге шампиона дочекао Боде глимт пред пуним трибинама чувене "Ђузепе Меаце" (21.00).
24. 02. 2026. у 07:00
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (2)