МИТАР У ПРОБЛЕМУ: Огласио се и Фулам, Србин јесте под истрагом
ФУДБАЛСКИ клуб Фулам потврдио је данас да истражује тврдње да је Александар Митровић прекршио мере везане за корона вирус присуствујући новогодишњој забави, заједно са играчем Кристал Паласа Луком Миливојевићем.
EPA-EFE/Frank Augstein
Фотографије на друштвеним мрежама, објављене у Сану, приказују српске фудбалере који славе у Лондону са још најмање седам одраслих особа.
Фулам је за Би-Би-Си потврдио да истражује те тврдње, а по наводима Сана и Миливојевић је под истрагом у Кристал Паласу.
По ограничењима које је због корона вируса увела британска влада, мешање домаћинстава у затвореном простору забрањено је у Лондону.
БАРСА НЕ СТАЈЕ: Разиграни лидер Ла лиге напада три бода у Баскији
БАРСЕЛОНА ће у недељу увече покушати да настави савршену серију и дође до 12. узастопне победе у свим такмичењима када буде гостовала Реал Сосиједаду на "Аноети" у оквиру 20. кола Ла Лиге (21.00).
18. 01. 2026. у 07:40
РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда не само да се јавно одрекла Русије, већ је урадила и ово!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети многобројних међународних санкција које спроводе у дело земље тзв. "запада", а иако се чинило да руску јавност ништа више не може да изненади, за то се потрудила једна од тамошњих највећих звезда. Заправо, она и више није "тамошња". И није само једном шокирала своју досадашњу домовину.
18. 01. 2026. у 13:25
Шта значи кад је на Крстовдан ВЕДРО И ВЕТРОВИТО
КРСТОВДАН, који се обележава 18. јануара, један је од оних празника у српској традицији који тихо, али снажно повезује веру, природу и човека. Иако често остаје у сенци Богојављења, Крстовдан у народном памћењу носи једнаку симболику, као дан када се судбина године “запечати”, а вода, ветар и небо постају гласници онога што долази.
18. 01. 2026. у 11:39
Коментари (0)