БАРСЕЛОНА ДОГОВОРИЛА ПОЈАЧАЊЕ: Штопер се вратио кући

Часлав Вуковић

01. 01. 2021. у 15:40

БАРСЕЛОНА је завршила прво појачање за наредну сезону. У питању је Ерик Гарсија, који се тако враћа кући.

БАРСЕЛОНА ДОГОВОРИЛА ПОЈАЧАЊЕ: Штопер се вратио кући

Фото: EPA-EFE/Adrian Dennis

Сви водећи медији у Шпанији и Енглеској су пренели информацију да се садашњи фудбалер Манчестер ситија договорио са Каталонцима.

Чека се само да дође нова управа Барселоне, и када се то деси они ће аминовати овај трансфер. Гарсија ће доћи на "Камп Ноу" 1. јула као слободан играч, јер му тада истиче уговор са "грађанима".

Потписаће петогодишњи уговор са шпанским клубом и нема никакве дилеме да ће представљати будућност у одбрани Каталонаца.

Гарсијин агент, легендарни Иван Де Ла Пења, постигао је одавно све услове, само је остало питање да ли ће можда нови председник успети да убеди Сити да пусти Гарсију за минимално обештећење до краја јануарског прелазног рока.

Подсетим, овај трансфер је могао да се реализује пре почетка ове сезоне. Барса је тада нудила 10 милиона евра, али је клуб са "Етихада" одбио ту понуду.

Гарсија је дете Барселоне, 9. јануара ће напунити 20 година, а у Сити је отишао 2017. због Пепа Гвардиоле и одлуке Бартомеуове управе да му не да јачи уговор.

Запратите Новости спорт на Фејбсуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

СРПСКИ ДУО ЧИНИ ЧУДА: Николић и Јовић у комшилуку настављају пут ка европском трофеју

ФУДБАБЛЕРИ Цеља у четвртак увече на стадиону "З'дежеле" дочекују атински АЕК у првом мечу осмине финала Лиге конференције (21.00). Словеначки шампион покушаће да се по друи пут заредом нађе међу осам најбољих у овом такмичењу, док грчки представник жели да одличне наступе у Суперлиги употпуни идентичним резултатом у Европи.

12. 03. 2026. у 11:14 >> 11:14

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена