ВУЛЕТИЋ "ИСПРОЗИВАО" ЗЛАТАНА: Слабићу, ђе ти је песмица? (ВИДЕО)

ПОТПРЕДСЕДНИК ФК Партизан Владимир Вулетић прокоментарисао је потез нападача Милана Златана Ибрахимовића који се у боксерицама купао у снегу.

ВУЛЕТИЋ ИСПРОЗИВАО ЗЛАТАНА: Слабићу, ђе ти је песмица? (ВИДЕО)

ФОТО: ФК Партизан

Вулетић, који је нешто слично урадио пре неколико година "испрозивао" је нападача Милана Златана Ибрахимовича који је скочио у снег. 

"Санремо, стижемо, јер Санремо је Санремо",  написао је ас Милана, који је недавно почаствован позивом престижног фестивала да буде специјални гост свих пет дана.

Вулетић је то прокоментарисао речима:

"Ало, слабићу и аматеру, а ђе ти песмица? - написао је Вулетић на Твитеру и подсетио да је он приликом свог перфоманса на снегу Копаоника отпевао: "Брига ме за зиму, брига ме за све, крзно ми је топло, ја сам прави медвед".

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

РЕТРОГРАДНИ МЕРКУР ЈЕ КРЕНУО НАПРЕД: За четири хороскопска знака стиже олакшање - коначно излазе из кризе