МИЈАИЛОВИЋ О ЗВЕЗДАШКОЈ ПОРОДИЦИ: Циљ је да достигнемо 50.000 активних чланова
У ОВАКО турбулентном времену наша породица је показала снагу, очували смо институцију чланства и успели да дођемо до готово 23.000 чланова, поручио је председник ФК Црвена звезда Светозар Мијаиловић у писму звездашима и члановима клуба.
Фото: М. Вукадиновић
"Породица је нуклеус сваког друштва и без ње нема ни стабилности ни опстанка. Значај породице посебно долази до изражаја у тешким временима каква је била ова 2020. година.
Звезда је једна велика и моћна породица. Клуб је успео да се одржи и да постигне велике спортске резултате у овако турбулентном времену иако нисмо могли да рачунамо на бројне приходе. Много битније, нисмо могли да рачунамо на подршку наших верних навијача, на ту огромну звездашку породицу", рекао је Мијаиловић у писму објављеном на клупском сајту.
Како каже, управо у таквим временима, та породица је показала снагу.
"Очували смо институцију чланства и успели да дођемо до готово 23.000 чланова. Тужна је чињеница да нисмо могли да се реванширамо верним навијачима Црвене звезде тиме што би са трибина заједно уживали у сјајним играма током јесени у Лиги Европе и новом пласирању у пролећну фазу УЕФА такмичења. Због тога желим да вам се најискреније и од срца захвалим на подршци коју смо све време осећали, иако сте сви ви појединачно имали великих брига у свом приватном животу", рекао је он.
Мијаиловић је додао да је циљ је да достигну број од 50.000 активних чланова.
"Можда то делује нереално у овом тренутку, али у складу са реномеом, величином клуба и свим оним што смо постизали током претходних година имамо за право да сада постављамо највише могуће циљеве. Сигуран сам да можемо да их остваримо на идентичан начин на који су и фудбалери, на терену, постизали феноменалне резултате: непрестаном борбом и љубављу према црвено-белом дресу", рекао је Мијаиловић и додао:
"Поносни смо на сваког члана који је са нама пролазио и лепе и тешке тренутке. Опет се показало да бити звездаш јесте један од најлепших осећаја на свету. Драго ми је и што је сваки динар од чланства транспарентно отишао у звездину Фондацију која за циљ има да помогне развоју Клуба, а посебно Омладинској школи и ветеранима".
Он је истакао да је због свега наведеног важно да сваки звездаш буде уз свој клуб и постане његов члан.
"Фудбалски клуб Црвена звезда жели да настави зацртаним путем, да ојача институцију чланства и да покаже да ће из оваквих времена изаћи још стабилнији. Звезда увек мисли на своју публику, на своје верне навијаче и трудиће се да им се одужи на прави начин.
Овом приликом вас позивам да останете уз свој Клуб и да у свом окружењу, личним примером и оним што је, на наше задовољство, урадио наш тим ове јесени, покушате заједно са нама да увећате ову огромну Звездину породицу која ће Клуб чинити још јачим и успешнијим", закључио је Мијаловић.
Препоручујемо
НА БОЛАН НАЧИН СЕ ОПРОСТИО ОД ЗВЕЗДЕ: Ћале, што ниси гурнуо неку лову?
18. 12. 2020. у 08:29
ИТАЛИЈАНСКИ СКАУТ ГОВОРИО О ЗВЕЗДИ: Не би ме изненадило да црвено-бели прођу даље
28. 12. 2020. у 20:57
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
ПРВИ ПУТ ОТВОРЕН СТАЉИНОВ ТРЕЗОР Нашли су право благо - део заплењен Романовима: "Осећам се као Индијана Џоунс који отвара пећину"
"НЕМА много ствари које су још увек историјски тренуци у овом тренутку. А ово би могао бити један од њих."
30. 05. 2026. у 13:45 >> 13:45
Коментари (0)