ИБРАХИМОВИЋ ОДАБРАО ИДЕАЛАН ТИМ И ОТКРИО: Могао бих да будем тренер...

Александар Илић
Александар Илић

27. 12. 2020. у 18:18

ЗЛАТАН Ибрахимовић је одабрао свој идеалан тим, такође је открио да би једног дана могао да буде тренер.

ИБРАХИМОВИЋ ОДАБРАО ИДЕАЛАН ТИМ И ОТКРИО: Могао бих да будем тренер...

Фото: EPA-EFE/MATTEO BAZZI

"Својих 11 одабрао сам по снази или осећањима према њима. То је тим играча који ми значе", почео је Ибрахимовић. 

"На голу је Ђанлуиђи Буфон, са њим сам играо у Јувентусу, мој је пријатељ. Потом Алесандро Неста и Фабио Канаваро као централни дефанзивци. Фабио је луд, возио ме је кроз Напуљ својим скутером", рекао је Ибрахимовић и наставио. 

"Био сам млад. Нисам имао искуства. Он и Лилијан Тирам су били пуни искуства. Волео бих да сада играм са њима. Максвел  на левој страни, потом Маикон. У везном реду Павел Недвед, Патрик Виери, и Ћави, то су два шампиона. Напад је лак. Зидан, Роналдо и Дијего Марадона", рекао је Ибрахимовић. 

Он је истакао да би могао једног дана да буде фудбалски тренер. 

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ЗАКУВАЛО СЕ: Милан има прилику да се победом у великом дербију озбиљно приближи водећем Интеру!

ПОСЛЕ веома битне победе над Интером у "Дерби Дела Мадонини", Милан гостује Лацију у недељу увече са јасним циљем ,наставити потеру за вечитим ривалом у борби за титулу (20.45).

15. 03. 2026. у 07:30

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!