СЈАЈАН ПОЧЕТАК "БОКСИНГ ДЕЈА": Јунајтед два пута водио, Лестер у финишу меча избегао пораз (ВИДЕО)

26. 12. 2020. у 15:49

ФУДБАЛЕРИ Лестера одиграли су нерешено са Манчестер јунајтедом 2:2 на свом терену у 15. колу Премијер лиге.

СЈАЈАН ПОЧЕТАК БОКСИНГ ДЕЈА: Јунајтед два пута водио, Лестер у финишу меча избегао пораз (ВИДЕО)

Гостима је ово први меч ове сезоне у којима нису победили, а да су играли ван свог стадиона.

Имао је Јунајтед одличну шансу да поново упише цео плен, минути су их делили до тријумфа, али на крају су морали да се задовоље бодом.

Изабраници Оле Гунара Сослкјера су до вођства дошли у 23. минуту, када се Бруно Фернандеш по ко зна који пут нашао у улози асистента. Упослио је Маркуса Рашфорда коме није било тешко да савладал Каспера Шмајхела.

Заиграо је домаћи тим доста агресивније након примљеног поготка. До изједначења су стигли преко Хервија Барнса који је одличним ударцем из даљине матирао Давида Де Хеу.

Очекивало се да ће доста узбуђења бити и у наставку сусрета на "Кинг Пауер" стадиону. То се и десило и права је штета што је публика била ускраћена да уживо гледа ову утакмицу.

Играо се 75. минут када је норвешки стручњак на терен послао Единсона Каванија. Само четири минута касније овај је сјајно упослио Фернандеша и Португалац је донео нову предност свом тиму.

То је сјајном везисти био 10. гол у првенству Енглеске, а уз то има и шест асистенција.

Очекивало се да ће Јунајтед уписати седми тријумф из исто толико гостовања ове сезоне. Да се то не деси побринуо се Џејми Варди.

Сјајни нападач је одлично испратио центаршут Ајозеа Переза и уз помоћ Аксела Туанзебеа кога је лопта на путу ка голу закачила матирао Шпанца.

Лестер је остао други на табели са 28 бодова, Јунајтед је трећи са једним мање, али и утакмицом мање.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01