ПЕЛЕ ЧЕСТИТАО МЕСИЈУ: приче попут наших све су ређе у свету фудбала
БРАЗИЛСКА фудбалска легенда Пеле честитао је Леу Месију на изједначавању његовог рекорда по броју постигнутих голова за један тим.
ФОТО: Спортманија.мк
Наиме, Аргентинац је против Валенсије 643. пут постигао гол за каталонску екипу. Њему је за тај успех требал омање од 16 година док је Пеле за Сантос то постигао за 19 сезона.
- Кад љубав преплави ваше срце, тешко је променити пут. Као и ти, знам како је волети један клуб. Као и ти, знам да нема ништа боље од места у којем се осећамо као код куће. Честитам на историјском успеху, Лео. Пре свега, честитам на дивној каријери у Барселони. Приче попут наших, о дугој љубави према једном клубу, све су ређе у фудбалу. Дивим ти се - написао је славни Бразилац на Инстаграму.
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ХРВАТСКИ ХУЛИГАНИ НАПАЛИ СРБЕ - ДЕВЕТ ХРВАТА ЗАВРШИЛО У БОЛНИЦИ: Детаљи туче навијача у Тузли
Малме и Црвена звезда састали су се у Лиги Европе, а потом је дошло до туче навијача у околини Тузле, у Босни и Херцеговини, када се део Звездиних присталица из Републике Српске авионом враћао из Шведске.
25. 01. 2026. у 14:30
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (1)