ФУДБАЛЕР ПАРТИЗАНА ЖЕЛИ СРПСКИ ПАСОШ: Хоће да заигра за репрезентацију Србије!
ФУДБАЛЕРИПартизана Немања Јовић поднео је захтев за добијање српског пасоша, тачније двојног држављанства.
ФОТО: ФК Партизан
Јовић је држављанин Босне и Херцеговине за чију У17 репрезентацију је већ уписао седам наступа. Деби за национални тим БиХ имао је 11. септембра 2018. године.
За први тим Партизана дебитовао је пре три дана на утакмици са екипом Младости када је у 69. минуту ушао у игру уместо Сејдубе Суме.
Јовић је прекомандован из Телеоптика у први тим црно-белих, има само 18 година и верујемо да ће бити озбиљно појачење за младу репрезентацију Србије, а једног дана можда и А национални тим ''Орлова''.
Иначе, Јовић је рођен у Зворнику, боље се служи десном ногом иако му је примарна позиција на левој страни напада или у самом шпицу. У септембру је продужио уговор са клубом из Хумске на још четири године.
(КУРИР)
Препоручујемо
ВРЕДНО СЕ РАДИ У ЗЕМУНЕЛУ: Партизан успешан у пријатељској провери против Жаркова
02. 12. 2020. у 17:25
ЕВРОЛИГА: Партизан бољи од Валенсије, Пантер "руши" Звезду...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
27. 03. 2026. у 10:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)