НИКОЛИЋУ НЕ ИДЕ У ПОСЛЕДЊЕ ВРЕМЕ: Локомотива доживела трећи везани пораз

17. 12. 2020. у 18:40

ФУДБАЛЕРИ Локомотиве из Москве које са клупе предводи Марко Николић доживели су нови пораз, овога пута бољи од њих је био Химки који је славио са 3:2 у 19. колу првенства Русије и то после преокрета.

Не иде у последње време добро Николићевом тиму. Екипа је уписала трећи везани неуспех од Краснодара (0:5) и Бајерна (2:0).

Што се овог меча тиче он је добро почео за Локомотиву. Гости су повели у 15. минуту преко Криховјака. Ипак, домаћин је поравнао у 27. минуту када је Корјан реализовао једанаестерац.

Некадашњи тренер Партизана није био задовољан одлуком да се за Химки досуди пенал, па је због приговора зарадио жути картон.

Муриљо Паим је био тај који је до одласка на одмор Московљанима донео нову предност који је тај тим држао све до 85. минута када су домаћи поравнали преко Кухарчука.

Када је деловало да ће екипе освојити по бод уследио је шок за Локомотиву. Победу тиму са стадиона "Арена Химки" донео је Долгов у трећем минуту надокнаде.

После овог пораза Николићев тим заузима осмо место на табели са 28 бодова, док је Химки 11 са три бода мање.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ЕТИХАД: Међутим, ако неко може да је покори, то је онда краљевска чета Карла Анчелотија

СИТИ СЕ УЗДА У НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ ЗВАНУ ''ЕТИХАД'': Међутим, ако неко може да је покори, то је онда ''краљевска чета'' Карла Анчелотија

НОВИ фудбалски спектакл на програму је вечерас на ''Етихаду'' где ће Манчестер сити у реванш утакмици четвртфинала Лиге шампиона угостити Реал Мадрид (21.00).

17. 04. 2024. у 07:45

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га одузели ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ЗАШТО СУ БРУТАЛНО УБИЈЕНИ? Игора одгајали пси на улици - заборавио матерњи, кад су им га "одузели" ДОШЛИ ИСПРЕД СИРОТИШТА и данима чекали

ТУЖНА прича дечака који је прошао пакао на земљи због својих родитеља и деде алкохоличара. Морао је да проси и живи на хладној улици, а данас је жив захваљујући Џеси, Гоги, Маши и Севи.

16. 04. 2024. у 14:14