НЕМАЊА МИЛУНОВИЋ: Кључ успеха је у нашој дисциплини!
Много пута смо ове сезоне видели смо голове дефанзиваца Црвене звезде, али се некако издвојио стамени штопер Немања Милуновић, који је ове среде био човек одлуке у дуелу између Црвене звезде и Металца
Немања Милуновић фото: М.В.
. Навикли смо да Звездин дефанзивац буде највиши у скоку, а он није крио задовољство због сјајних резултата које је тим Дејана Станковића остварио ове полусезоне.
- Најбитније је наравно да смо победили и да смо остварили наш циљ у првенству. Како смо започели сезону у Суперлиги тако је и завршавамо – победом. Заслужено смо јесењи прваци и веома сам срећан због читаве полусезоне. Играмо прекосутра куп утакмциу против Рада и урадићемо све да и у том мечу победимо и да заслужено одемо на одмор – нагласио је Милуновић.
Не крије дефанзивац да је најбитније да је екипа завршила полусезону без повреда, а открио је и да ли је очекивао голове на свом конту ове јесени.
- Искрено када сте фудбалер увек се надате головима, али нисам нешто специјално очекивао много погодака. Најбитније ми је да мене и моје саиграче послужи пре свега здравље. То је најбитније да смо скоро сви завршили полусезону без повреда, а нашем Катаију који се опоравља желим да га брзо видимо на терену и чекамо га на припремама.
Милуновић је открио и да је дисциплина на терену кључ успеха, а имао је поруку и за верне звездаше.
- Радује ме што смо веома ефикасна екипа, постижемо заиста много голова, али уједно смо и веома чврст тим у дефанзивном делу. Кључ успеха је наша дисциплина на терену, у сваком тренутку сви играчи знају шта треба да раде и мислим да је мали број примљених голова управо резултат тога. Такође, желео бих да честитам предстојеће празнике нашим навијачима и да се што пре видимо на стадиону – подвукао је Немања Милуновић.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Препоручујемо
ЗВЕЗДИНО НАЈЈАЧЕ ОРУЖЈЕ: Бен асистент, Милуновић доноси вођство (ВИДЕО)
16. 12. 2020. у 16:46
СТАНКОВИЋ ПРЕД МЕТАЛАЦ: Имају у тиму доста Партизанове деце, али нас занима само победа
15. 12. 2020. у 17:50
ИНТЕР ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Нероазури" не би смели имати проблема против ривала са дна табеле
ЗАНИМЉИВА трка за Скудето могла би да добије нову димензију већ на отварању 22. кола Серије А, када водећи Интер у петак увече на "Сан Сиру" (20.45) дочекује Пизу, екипу која се налази на претпоследњем месту табеле.
23. 01. 2026. у 09:40
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)