ЛИНГ ЛОНГ СУПЕРЛИГА: Нула у Крушевцу, Јавор и Чукарички сигурни

16. 12. 2020. у 18:00

МНОГО прашине дигло се претходних дана око утакмице Наапредак - Нови пазар, оптуживали су једни друге да се спрема фудбалска крађа. На крају, од свега једна велика нула - екипе су поделиле бодове у ремију без голова.

У осталим утакмицама 19. кола српског фудбалског шампионата виђено је више игре и погодака.

Голом Езеа Океухија у 15. минуту утакмице у Сурдулици, Чукарички је савладао домаћи Радник и са нова три бода вратио се на четврту позицију табеле Линг лонг Суперлиге Србије.

Јавор је у Ивањици био сигурна против Вождовца и славио са 3:1. Стрелци за домаћчи тим бил ису Луковић у трећем  минуту са беле тачке, Илић у 45. и Николић у 52, док је гол за змајеве постигао Путинчанин у 41. минуту сусрета.

Партизан – Младост 4:0 (Асано 25, Натхо пенал 42, Обрадовић 59, Марковић 84)

Бачка – Раднички 1:2 (Ратковић 63 – Ђурановић 4, Којић 90+1)

Рад – Спартак 0:1 (Милошевић пенал 35)

Златибор – Мачва 0:1 (Трипковић 58)

Јавор - Вождовац 3:1 (Луковић пенал 3, Илић 45+1, Николић 52 – Путинчанин 41)

Металац – Црвена звезда 0:1 (Милуновић 36)

Радник – Чукарички 0:1 (Езе 15)

Напредак – Нови Пазар 0:0