СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Нишлијама трећа у низу, славили и Мачва и Спартак

16. 12. 2020. у 17:14

У термину од 14 сати, данас су одигране четири утакмице 19. кола Суперлиге Србије.

Партизан је данас био убедљив против Младости у Хумској резултатом 4:0, више о томе прочитајте ОВДЕ.

Раднички је у Бачкој Паланци победио Бачку резултатом 2:1 након узбудљиве завршнице.

Нишлије су стигле до вођства у четвртом минуту голом Уроша Ђурановића, али је Лука Ратковић у 63. поравнао резултат. Човек одлуке био је Немања Којић који је затресао мрежу ривала у првом минуту надокнаде времена.

Суботички Спартак био је бољи од Рада на Бањици минималним резултатом, човек одлуке био је Стефан Милошевић са пенала у 35. минуту.

Истим резултатом Мачва је у Ужицу славила против Златибора, једини стрелац на том мечу у 58. минуту био је Стефан Трипковић.