СРБИ ДОМИНИРАЈУ ЕНГЛЕСКОМ: Победе пауновића и Ивића у Чемпионшипу
ГОЛОМ Мајкла Олисеа са беле тачке фудбалери Рединга кога с клупе предводи српски стручњак Вељко Пауновић, савладали су КПР на гостовању.
Foto: Printskrin / @ReadingFC
Минималну победу остварио је и Вотфорд Владимира Ивића који је славио против Бирмингема голом Троја динија са беле тачке.
Рединг и Вотфорд деле четврто и пето место на табели најјаче друге лиге на свету са по 33 бода, четири мање од лидера Норича с којим се РЕдинг састаје следеће недеље и само бодом мање од другопласираног Борнмаута.
Прве две екипе директно ће се пласирати у Премијер лигу, а трећи путник у елиту добиће се после плеј офа у коме учествују екипе од 3. до 6. места.
Препоручујемо
СУЗЕ РОБЕРТА БАЂА: Славни фудбалер није могао да сакрије емоције на сахрани идола
12. 12. 2020. у 19:13
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
"ГРОБАРИ" У ШОКУ, "ДЕЛИЈЕ" У ЕУФОРИЈИ! Звезда продаје фудбалера за толико новца да може одмах да купи ЦЕО ПРВИ ТИМ ПАРТИЗАНА!
Малме и Црвена звезда играју утакмицу Лиге Европе, уз пренос уживо на порталу "Новости", а непосредно пред тај мегдан - појавиле су се спектакуларне вести везане за фудбалске трансфере. И то у виду потенцијалног рекорда, који је такав да Звездине "делије" већ могу да почну да славе, а Партизанови "гробари" да се хватају за главу.
22. 01. 2026. у 19:38
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)