СТАНКОВИЋ: Недостајало је много концентрације, Златибор је могао да нас изненади (ВИДЕО)
ТРЕНЕР Црвене звезде Дејан Станковић истакао је после победе над Златибором (1:0) да његови играчи нису били концентрисани, као и да су правили много грешака.
ФОТО: М. Вукадиновић
Црвено-бели су тријумфом у Ужицу освојили јесењу титулу, а ово им је била 15. победа у Суперлиги Србије.
- Тешка утакмица... Много је тешко концентрисати се после Европе. Недостајало је много, много концентрације. Када се на то дода умор и ротација, не изгледа како смо прижељкивали. Много неизнуђених грешака, непотребних изгубљених лопти којима дајеш противнику шансу да те изненади - рекао је Станковић за "ТВ Арена спорт".
Једини гол на утакмици постигао Ричмонд Боаћи у 18. минуту.
- Резултат је био отворен. Много тешка утакмица и много тешка победа. Честитам Златибору, изашли су тврдо, није било лако победити - закључио је стратег црвено-белих.
Подсетимо, Звезда има 47 бодова и налази се на првом месту, Златибор је на 17. позицији са 15 бодова.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ПОКУШАЈ ДА МЕ ЗАУСТАВИШ: Златан на снегу у шорцу и мајици кратких рукава (ВИДЕО)
06. 12. 2020. у 17:43
СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Пет голова у Лучанима и победа Младости, Радник бољи од Пролетера
06. 12. 2020. у 16:53
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг
БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.
11. 03. 2026. у 07:00
КАРЛОС АЛКАРАЗ РАЗБИО НОВАКА! Ђоковић не може да дође себи! "Ја сам у фазону - ШТА СЕ ОВДЕ ДЕШАВА?!"
Најновије вести из тениса тичу се АТП турнира у Индијан Велсу, на који је са великим амбицијама стигао и Новак Ђоковић.
11. 03. 2026. у 20:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)