СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Напредак након преокрета укротио "мајеве"

04. 12. 2020. у 20:41

ОТПОЧЕЛО је 17. коло Суперлиге Србије. Меч у Крушевцу одиграли су Напредак и Вождовац, а домаћин је славио 3:1.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Напредак након преокрета укротио мајеве

Добро је почео београдски тим, голом Пантовића у 18. минуту крунисали су добру игру и вођством. Потом је код "чарапана" прорадио инат, те су у 30. минуту након проигравања Марјановића изједначили преко Маринковића.

Имао је гост још неколико прилика у наставку меча, није их реализовао, а казна је стигла у 81. минуту, домаћи када је Ћуковића оборио Милосављевић, а са беле  тачке уписао се Ален Мелуновић.

Мелуновић је у завршници меча на асистенцију Костића још једном затресао мрежу гостију за коначних 3:1.

Вождовац је остао на 28 бодова на шестом месту на табели, а Напредак се пробио на шеснаесто место са 16 освојених бодова.