БАШАКШЕХИР НИЈЕ ОДОЛЕО ЛАЈПЦИГУ: Прштало од голова у Турској, славио и Краснодар

02. 12. 2020. у 20:58

ПРВИ мечеви Лиге шампиона донели су нам узбуђења у изобиљу, меч у Турској донео је велико изненађење.

Турски шампион није почео добро меч. У првом полувремену имали су два гола заостатка. Јакоб Пулсен донео је предност Лајпцигу у 26. минуту меча. Одлично га је проиграо Сабицер.

У 43. минуту "бикови" су имали два поготка на свом конту. Заборављен је био Мукиеле. Форсберг га је уочио на другој страни шеснаестерца, а овај је потом имао лак посао да упише још један гол на конто свог тима.

До краја полувремена Вишћа је проиграо Кавеција за 2:1. У другом полувремену Дани Олмо је повисио на 3:1, играо се 66. минут.

Ифран Кавеци је још једном затресао мрежу у 72. минуту, да би одличну партију крунисао и трећим голом 13 минута касније

Ипак, није то био крај узбуђењима. Сорлот је у другом минуту надокнаде поставио коначних 4:3, те је Лајпциг успео да сачува три бора

Краснодар је у другом мечу савладао француски Рен резултатом 1:0, једини гол постигао је Швеђанин Маркус Берг у 71. минуту.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17