СЈАЈАН МЕЧ У НЕМАЧКОЈ: Пет голова и победа Интера, Атлетико није успео да победи "шарени" Бајерн (ВИДЕО)

Ч. В.

01. 12. 2020. у 23:05

СЈАЈНО вече у Лиги шампиона. Најзанимљивије је било у Немачкој где је Интер савладао Борусију Менхенгладбах са 3:2.

СЈАЈАН МЕЧ У НЕМАЧКОЈ: Пет голова и победа Интера, Атлетико није успео да победи шарени Бајерн (ВИДЕО)

Изабраници Антонија Контеа повели су 17. минуту преко Матеа Дармијана, али су домаћи поравнали у најгорем могућем тренутку по "неразуре". Играла се надокнада првог полувремена када је Плеа матирао Самира Хандановића.

Ипак, друго полувреме обележио је сјајни Ромелу Лукаку који је постигао два гола, но и Плеа је други пут успео да затресе мрежу ривала.

Менхенгладбах је кренуо на све или ништа и успео је да дође до изједначења. Сјајни Француз је постигао и трећи гол али је он поништен због офсајда.

Интер је успео да сачува гол и упише важна три бода пред последње коло и дуел са Шахтјором.

Атлетико Мадрид и Бајерн се у једном од дербија вечери одиграли нерешено - 1:1. Одмарао је тренер Бавараца неке важне играче попута Нојера и Левандовског, али "јорганџије" нису успеле то да искористе и дођу до победе.

Стрелац за Атлетико био је Жоао Феликс, док је гол за госте постигао Томас Милер са беле тачке.

Идентичан резултат виђен је у Беграму где је Аталанта одиграла нерешено са Мидтјиландом. Стрелац за домаће био је Ромеро, Шолц је погодио мрежу италијанског тима.

Шампион Енглеске Ливерпул је минималним резултатом славио против Ајакса, а тренутак одлуке десио се у 58. минуту када је млади Куртис Џонс донео победу "црвеним".

Фудбалери Марсеја дошли су до првог тијумфа у Лиги шампиона ове сезоне, пошто су славили са 2:1 у дуелу са Олимпијакосом.

Оба гола за домаће постигао је Дмитри Паје и оба пута је погодио са беле тачке. Стрелац за шампиона Грчке био је Камара.

Једини меч у коме није било голова био је Порто - Манчестер сити.

Гости су били бољи ривал, пропустили неколико сјајних шансли, али нису успели да ривалу задају завршни ударац и победе.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона лисица може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

ЛЕСТЕР СЕ ВРАТИО У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ! Успешна сезона ''лисица'' може бити крунисана освајањем Чемпионшипа

НЕКАДАШЊИ првак Енглеске је математички осигурао повратак у Премијер лигу, а уколико данас слави против Престона на ''Дипдејлу'' (21:00) крунисаће сјајну сезону освајањем Чемпионшипа.

29. 04. 2024. у 07:35

ВЕЛИКА ФРКА У ДЕНВЕРУ: Никола Јокић и НБА шампиони упали у проблеме!

Никола Јокић и његов клуб, Денвер нагетс, до прекјуче је, бар "на папиру", деловао као сигурни победник плеј-оф серије са Лос Анђелес лејкерсима. Али, није само пораз од "језерџија" у четвртом мечу проблем у коме су се нашли шампиони.

29. 04. 2024. у 15:56 >> 19:11