НЕУСПЕШНА ПРОБА ЗА ЗВЕЗДУ: Хофенхајму само бод против дављеника Мајнца
ОБЕ утакмице недељног програма немачке Бундеслиге завршене су без победника.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Хофенхајм је пред сусрет са Црвеном звездом у Лиги Европе једва извукао бод на гостовању Мајнцу, а Мијат Гаћиновић преседео је меч на клупи.
Мајнц је у вођство дошао у 30. минуту голом Кваисона, а изједначење гостима донео је Бебоу у 62. хофенхајм је меч завршио са десеторицом, пошто је у 80. минуту искључен Гајгер.
Мајнц је овим бодом изашао из зоне испадања, док је хофенхајм после пет утакмица без победе на 12. месту, далеко од шестог места које води у Европу наредне године.
У мечу између Леверкузена и Херте није било голова.
Препоручујемо
КАКВА ЈЕ ОВО ГОДИНА? Фудбалски свет опет тугује: преминуо "убица" светских шампиона
29. 11. 2020. у 19:48
ЗВЕЗДА НА КОРАК ОД ЕВРОПСКОГ ПРОЛЕЋА: Малме без мотива, црвено-бели лове кључне бодове у Шведској
Црвена звезда гостује Малмеу у четвртак увече на стадиону "Еледа" (18.45) у оквиру седмог кола лигашке фазе Лиге Европе, у мечу који за домаћина нема резултатски значај, док би српски шампион победом практично осигурао пласман у нокаут фазу.
22. 01. 2026. у 07:00
ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛИ: Новак Ђоковић се обратио Хрватима на ћирилици (ФОТО)
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично занимљиве.
22. 01. 2026. у 12:17
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)