ПРЕОКРЕТ У РЕЖИЈИ КАВАНИЈА: Манчестер од 0:2 до 3:2

29. 11. 2020. у 17:34

ИЗ кеца у двојку на Сент Мерису!

EPA-EFE/Adam Davy

Фудбалери Манчестер јунајтеда губили су 2:0 на полувремену утакмице десетог кола Премијер лиге од домаћег Саутемптона, али су головима Бруна Фернандеша и џокера Единсона Каванија који је после уласка у игру два пута погађао мрежу светаца, стигли до три бода.

Уругвајац је био и асистент код гола португалског интернационалца у 59. минуту, а онда је у 74. поравнао резултат, да би у надокнади донео победу црвеним ђаволима. Претходно, голове за Саутемптон постигли су Беднарек у 23. и Ворд-Праус десет минута касније.

Јунајтед је после ове победе ушао у горњи део табеле и сада је седми са 16 бодова, само једним мање од данашњег противника који је пети.