КРИЗА ЈЕ ПРОШЛОСТ? Пауновићев Рединг победио после месец дана
ФУДБАЛЕРИ Рединга савладали су Бристол сити 3:1 у 14. колу Чемпионшипа и тако прекинули низ од четири утакмице без победе.
ФОТО: ЕПА
Предност домаћем тиму донео је Ејариа у 54. минуту. изједначио је Велс у 73. минуту, али је Рединг само три минута касније поново дошао у предност преко Меитеа.
Коначан резултат поставио је Жоао у надокнади времена.
Рединг се овом победом попео на треће место са 26 бодова, једним мање од водећег Норича.
Бристол је четврти са 24 бода.
Препоручујемо
ЧЕМПИОНШИП: Пауновићев Рединг прекинуо серију пораза, нови реми Ивићевог Вотфорда
25. 11. 2020. у 23:00
БОРБА ЗА СКУДЕТО СЕ ЗАХУКТАВА: Интер не сме себи дозволити нови "кикс", али Богиња провинције се неће предати без велике борбе
ПОСЛЕ тешких пораза у последњим мечевима, Интер и Аталанта покушаће да се врате на победнички колосек у великом ломбардиском дербију Серије А који ће од 15 часова бити одигран данас на "Ђузепе Меаци".
14. 03. 2026. у 07:20
УКРАЈИНАЦ У СРБИЈИ ОКРЕНУО ЛЕЂА РУСКОЈ ЗАСТАВИ: Није могао ни да сања шта ће потом да се деси (ВИДЕО)
У најновије вести везане за Русију и Украјину - "уплела" се и Србија.
14. 03. 2026. у 21:45
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)