НИКОЛИЋУ БОД ПРОТИВ АТЛЕТИКА: Тадић двоструки асистент, Грујић "црвенео", Аталанта савладала Ливерпул (ВИДЕО)

25. 11. 2020. у 23:04

Одиграни су преостали мечеви у Лиги шампиона, а узбуђења вечерас није мањкало.

НИКОЛИЋУ БОД ПРОТИВ АТЛЕТИКА: Тадић двоструки асистент, Грујић црвенео, Аталанта савладала Ливерпул (ВИДЕО)

У Ливерпулу је одигран један од дербија 4. кола Лиге шампиона. Редси су дочекали Аталанту.

Тим из Бергама био је за нијансу бољи ривал. А упркос првом полувремену без голова друго је донело доста узбуђења.

Алехандро Гомес је послао сјајну лопту на петерац, где ју је волејем дочекао Јосип Иличић, успео је да је пласира у мрежу Алисона.

Наставио је италијански тим офанзивно, а то се исплатило у 62. минуту. Након лоше реакције одбране Ливерпула лопта долази до Иличића који шаље до Хатиборга, а он спушта главом за Гомеза за коначних 0:2.

Узбудљиво је било и на Сан Сиру, Интер је у мечу који носи све или ништа  на крају добио ништа. Реал је славио 2:0.

Барела је оборио Нача у шеснаестерцу домаћих. Играч Реала завршио је на трави. Најстрожу казну извео је Еден Азар, играо се 7. минут.

У наставку меча оборен је Видал у шеснаестерцу Мадриђана, али Ентони Тејлор показује да се игра настави. То је довело до жустре реакције, те је Видал добио два жута картона због приговора, а Интер је остао у тешкој позицији.

На 2:0 повећао је Родриго, након центаршута Васкеза. Реал је након вечерашњег тријумфа завршио на другом месту, а Интер има тежак задатак да се пласира у плеј-оф фазу.

Порто је гостовао у Франуцској, Марсеју, гости су славили 2:0. Први гол постигао је Сануси у 39. минуту, у 67. други жути добио је српски фудбалер Марко Грујић, али то није коштало његову екипу. Серхио Оливеира је са беле тачке у 72. минуту повисио на 2:0.

Бајерн је у Минхену надиграо Салзбург 3:1. Једини гол у првом полувремену постигао је Левандовски у 42. минуту. У другом полувремену Вобер је постигао аутогол. Баварци су остали без Роке који је добио други жути, али је само два минута касније, у 68. минуту увећао предност свог тима на 3:0, а коначан резултат поставио је Бериша у 73. минуту.

Николићева Локомотива је у Мадриду успела да сачува бод, меч је завршен без голова (0:0).

Док је Ајакс у Амстердаму савладао Мидтјиланд 3:1.

У првом полувремену голова није било. Пауза је одговарала копљаницима, повели су у 47. минуту. Асистент је био Тадић, а Гравенберх стрелац. Српски фудбалер је само два минута касније поново био асистент. у 49. минутту пронашао је Мазрауија за 2:0, предност је у 66. минуту још једном увећао Нерес, а са беле тачке у 81. минуту коначан резултат 3:1 поставио је Мабил.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17