ИМА ЛИ ВЕЋЕГ МАЛЕРА? Дао аутогол и добио два црвена картона - све за 19 минута

25. 11. 2020. у 08:55

РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ Мексика Уго Ајала није имао свој дан и дуго ће памтити меч његовог Тигреа и Толуке у плеј-офу мексичке лиге.

EPA-EFE/MIGUEL SIERRA

Он је ушао у другом полувремену ове утакмице, а до 70 минута успео је да постигне аутогол и да добије два црвена картона!

Само неколико минута након што је заменио колегу из репрезентације Дијега Рејеса, Ајала је постигао ауто-гол којим је Толука смањила вођство Тигреа на 2:1.

Пар минута касније, Ајала је први пут искључен, пошто је добио црвени картон због старта на средини терена. Ипак, судија је, на интервенцију ВАР-а преиначио ту одлуку и уместо црвеног, Ајали показао жути картон.

Само 14 минута касније, међутим, Ајала је опет грубо стартовао али овог пута није било ВАР интервенције па је црвени картон који је добио остао на снази.

Мада, ни ту можда није крај, јер се после утакмице Тигрес жалио на одлуку и тражио да се и овај картон брише како би Aјала могао да игра у четвртфиналу плеј-офа...

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45