НЕ ИДЕ БЕЗ ГЛАВНИХ ИГРАЧА: Десетковани Реал освојио бод против Виљареала (ВИДЕО)

Ч. В.

21. 11. 2020. у 19:08

ФУДБАЛЕРИ Реал Мадрида одиграли су нерешено 1:1 у гостима против Виљареала у 10. колу Примере.

Имао је Зинедин Зидан доста проблема да састави тим за ову утакмицу. Француски стручњак није могао да рачуна на капитена Серхија Рамоса, Карима Бензему, Каземира, Луку Јовића...

Ипак, упркос томе меч је одлично почео за госте. већ у другом минуту је Маријано Дијаз довео "краљвиће" до предности.

Тражио је Реал други гол, али до њега није дошао. На крају су домаћи били ти који су погодили мрежу Тиба Куртое.

Урадио је то Ђерард Морено у 76. минуту када је реализовао једанаестерац. До краја утакмице није било промене резултата, па је овај меч окончан без победника.

Мадриђанима је ово био други везани меч у првенству како не знају за победу. У прошлом колу су поражени од Валенсије са 4:1.

После овог ремија актуелни шампион се налази на четвртом месту на табели са 17 бодова, док је Виљареал други са 19.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимиљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44