ПРЕГОВОРИ У ТОРИНУ: Дибала тражи од Јувентуса плату од 15 милиона евра
УПРАВА Јувентуса и нападач Пауло Дибала још увек нису постигли договор о новом уговору, преносе италијански медији.
Фото: EPA-EFE/ALESSANDRO DI MARCO
Како се наводи, спорна тачка између две стране је висина плате, пошто Јувентус нуди 10 милиона евра годишње, док Дибалин менаџер тражи 15 милона.
"Стара дама" је за Аргентинца 2015. године платила 40 милиона евра Палерму, а 2017. године продужили су уговор до јуна 2022. године.
Уколико не дође до договора до краја сезоне, наредног лета Јувентус би могао да прода Дибалу, за ког су интересовање показали европски великани попут Манчестер Јунајетда, Реал Мадрида и ПСЖ-а.
Препоручујемо
НИШТА НЕ БОЛИ КАО НОЖНИ ПРСТ: Урнебесна реакција фудбалера Јувентуса (ВИДЕО)
14. 11. 2020. у 12:21
СЕРИЈА А: Јувентус играо, Лацију бод у последњим секундама! Повреда Роналда...
08. 11. 2020. у 14:34
БАРСЕЛОНА У ПРОБЛЕМУ: Флик не зна како да скрпи тим за тешко гостовање Бетису
КАРТУХА у Севиљи биће поприште дуела Бетиса и Барселоне у четвртак од 18.30 часова, у оквиру 15. кола Ла лиге.
06. 12. 2025. у 10:36
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.
06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)