МИЛОШ ДЕГЕНЕК У ДРЕСУ СРБИЈЕ: Можда би нам помогао против Шкота? (ФОТО)
ОД тренутка када је стигао у Црвену звезду, својом борбеношћу и односом према црвено-белом дресу, Милош Дегенек је за кратко време постао љубимац навијача.
Милош Дегенек Фото М. Вукадиновић
А у данима када су многи навијачи репрезентације Србије разочарани због новог неуспеха нашег националног тима, првотимац Звезде је са пратиоцима на Инстаграму поделио слику која је изазвала лавину коменатар.
Наиме, Дегенек који са великим успехом наступа за репрезентацију Аустралије, присетио се времена када је у млађим категоријама носио дрес Орлова.
Слика је за кратко време направила општи хаос на поменутој друштвеној мрежи, што је свакако и очекивано јер многи навијачи црвено-белих жале што не постоји могућност да Дегенек некада обуче дрес сениорске репрезентације Србије.
Посебно би нам користио у мечу против Шкотске када је Немања Гудељ морао да покрије позицију левог штопера у одсуству Коларова. Тако смо добили одбрамбеног играча коме то није позиција, а у исто време остали без покретне снаге на средини терена.
(СРБИЈА ДАНАС)
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (4)