ЈА САМ ЗЛАТАН: Филм о Ибрахимовићу излази на јесен 2021. године!
ПРИЧА о животу Златана Ибрахимовића биће овековечена кроз филм који ће носити име његове аутобиографије "Ја сам Златан".
ФОТО: ЕПА
У филму који нам стиже на јесен 2021. године Златана ће глумити млади глумац Доминик Бајрактари Андерсон.
Он ће пренети причу младог Златана од 11. до 13. године, Гранит Рушити глумиће Ибру у раздобљу од 17. до 23. године, док ће у пројекат бити укључен и сам Ибрахимовић око писања сценарија.
Аутори филма су Јакоб Бекман и Давид Лагеркранц, док режију потписује шведски редитељ Јенс Сјогрен.
Снимање је почело у Шведској пре неколико недеља, биће завршено у Амстердаму где се Ибрахимовић афирмисао као играч.
"Ибрахимовић је пуно више од фудбалера: Он је вођа, легендарна икона, начин постојања који припада само њему и који се не може пресликати. Прича о овом савременом миту, који је у Италији пронашао своје највеће посвећење, могла би бити сјајна за биоскопе – изјавио је Андреа Окипинти из продуцентске куће "Лаки Ред" која је задужена за дистрибуцију филма.
Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАВИЈАЧИ У ЧЕТИРИ УЈУТРУ ЧЕКАЛИ СЕЛЕКТОРА ДА СЕ ОБРАЧУНАЈУ! Хаос због испадања са Мундијала (ВИДЕО)
Репрезентација Јужне Кореје доживела је неуспех на Мундијалу пошто није прошла групу, што је разбеснело њихове навијаче.
30. 06. 2026. у 15:24
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
Радета критиковали због расизма, сада га цитирају и хвале
АФРИЧКЕ селекције једна за другом завршавају своје учешће у 1/16 финала Светског првенства. После Јужне Африке, Обале Слоноваче, Конга и Сенегал пакује кофере из САД, Канаде и Мексика.
02. 07. 2026. у 21:10
Коментари (0)